Jako poslední svědky v tomto případě předvolala soudkyně Jaroslava Lišková "špičky" ruskojazyčné mafie. Jednání zahájilo promítání policejního videa z ohledání místa vraždy řidiče vozu Bentley pracujícího pro Sazku. Prvního svědka spoutaného na rukou i nohou přivedla ozbrojená eskorta až po desáté hodině. Magomed Aliev však nic neřekl a soudkyně ho proto nechala ze soudní síně opět odvést. Přitom chtěl Aliev poplivat jiného obžalovaného, který se u soudu hájil tím, že spolupracuje s českou Bezpečnostní informační službou (BIS) a údajně ji upozorňoval na nebezpečné ruskojazyčné zločince.

Výpověď následně odmítl i Arakelyan předvolaný v roli svědka, soudkyně poté pustila záznam policejního ohledání místa incidentu na Václavském náměstí, kde se obžalovaní měli pokusit zavraždit arménského podnikatele. Mezi svědky dopoledne vypovídal i Andraik Sogoyan, údajný "vor v zakoně", kterého policie dopadla letos v březnu. Spekuluje se, že právě na jeho popud nájemní zabijáci vraždili. Jenže podle vyšetřování se v obou případech spletli útočníci v oběti a zaútočili na nevinné lidi. Ani jeho výslech však žádné odhalení nepřinesl - stejně jako poslední předvolaný svědek i Sogoyan odmítl před soudem vypovídat.

Jméno 40letého Arména Sogoyana není neznámé ani policejním orgánům v jiných státech. Podle ruského serveru Primecrime.ru, zabývajícího se organizovaným zločinem, byl Andranik Sogoyan korunován na "vora v zakone" v Moskvě v roce 1994, a to na doporučení jiného tehdejšího vora Nigala Barsegyana, známého jako Nikol. Vysloužil si přezdívku Zap, údajně pro podobnost s prvními modely sovětských aut Zaporožec.

V září 2006 byl podle serveru Sogoyan zadržen v kasinu Rio v ruském městě Soči a obviněn z nelegálního pobytu na území Ruské federace. V dubnu následujícího roku byl Sogoyan deportován do domovské Arménie s pětiletým zákazem Ruska. Následně se Sogoyan přestěhoval do České republiky, kde podle zjištění agentury Mediafax žil v rodinném domě v centru Kralup nad Vltavou nedaleko Prahy. Jak dlouho zde žil není jisté, v dubnu 2009 ho zatkli detektivové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a umístili do vazby.

Po polední přestávce proto soudkyně Lišková zamítla další návrhy obhajoby na doplnění dokazování a zahájila závěrečné řeči. Jako první se ujal slova státní zástupce, který pro Tretyakova, jakožto údajného střelce na řidiče Sazky, žádá doživotní trest vězení. Až domluví tři advokáti i sami obžalovaní, mohl by soud vynést rozsudek.