Filmový návrat sci-fi ságy, v níž poslední přeživší lidé bojují proti nadvládě ničivých terminátorů, si během druhého distribučního víkendu nenechalo ujít 17 195 diváků, kteří v pokladnách kin nechali 2 441 821 korun. Celkově již snímek Terminator Salvation v České republice navštívilo 71 486 příznivců sci-fi žánrů a obdivovatelů herce Christiana Balea.

Druhé místo obsadila novinka Hannah Montana s americkou popovou zpěvačkou Miley Cyrusovou. Snímek, v němž teenagerovský idol po nocích prožívá kariéru hudební hvězdy, zatímco ve dne vede všední život nenápadné školačky, zaznamenal návštěvnost 16 297 diváků a tržby ve výši 1 997 128 korun.

O příčku níže se nachází thriller Andělé a démoni, který je filmovou adaptací stejnojmenného bestselleru Dana Browna. Dobrodružství symbologa Roberta Langdona pronikajícího do zákulisí katolické církve o víkend navštívilo 12 557 diváků, což na tržbách představuje 1 631 555 korun. Andělé a démoni se v českých kinech drží již pět týdnu a jejich celková návštěvnost překonala 200 tisícovou hranici, což se letos žádnému zahraničnímu titulu dosud nepodařilo.

Na čtvrtém místě se umístily dva novinkové tituly, které shodně navštívilo 10 648 diváků. Češi tak projevili stejný zájem o animovaný film Koralína a svět za tajemnými dveřmi i italský snímek Případ nevěrné Kláry, který vychází z knižní předlohy Michala Viewegha. Zatímco pro Koralínu tento výsledek představuje úspěch, návštěvnost Případu nevěrné Kláry zdaleka nenaplnila očekávání. Zásluhu na tom pravděpodobně mají i velmi negativní recenze na tento film, které se objevily v českých médiích.

Pátým nejnavštěvovanějším filmem uplynulého víkendu byla komedie Noc v muzeu 2, jíž v kinech vyhledalo 7 866 diváků. Rodinný snímek s Benem Stillerem v hlavní roli patří s 87 753 prodanými vstupenkami k nejúspěšnějším titulům letošního roku. V celosvětovém měřítku již druhá Noc v muzeu svým producentům vydělala 300 milionů dolarů, což je dvojnásobek jejího rozpočtu.