"Předvolání jsem obdržel, obžalobu nikoliv. Neměl jsem tak možnost připravit se na hlavní líčení, protože jsem nevěděl, co je mi kladeno za vinu," tvrdil před soudem Koki. Soudce Milan Štejr mu tedy předal obžalobu a jednání odročil na neurčito.

Zklamáni výsledkem byli především rodiče poškozené dívky, kteří přišli sledovat hlavní líčení. "Podle znalců se u dívky vyvinula posttraumatická stresová porucha, s níž se léčí až do současnosti i když se případ stal už v roce 2007. Celková doba léčení se odhaduje až na pět let a nelze vyloučit ani doživotní následky," řekla pro Mediafax mluvčí krajského soudu Alexandra Vaňková.

Podle obžaloby Koki v prosinci 2007 přepadl dvě hodiny po půlnoci na chodbě jednoho domu v Plzni s nožem v ruce tehdy sedmnáctiletou dívku. Zatáhl ji do sklepa, kde jí vyhrožoval podřezáním. Poté ji přinutil odejít ven z domu a dvakrát ji s nožem přiloženým ke krku a několika ranami pěstí nutil k orálnímu sexu. Dívku poté vysvlékl, začal ji osahávat na přirození a sám se ukájel až do vyvrcholení. "Když se ho napadená snažila odstrčit, tak ji opět udeřil pěstí do pravé tváře a způsobil jí frakturu nosních kůstek a celou řadu otoků a dalších povrchových zranění na těle," uvedla Vaňková.

Tím ovšem trápení napadené dívky zdaleka nekončilo. Pachatel jí znemožnil odejít a odvedl ji k jednomu domu, kde ji přinutil, aby se chovala jako jeho přítelkyně. Přivolal svého známého a když mu otevřel domovní dveře, vnikl dovnitř domu a zatímco poškozené u krku přidržoval pravou rukou nůž o délce ostří asi osm centimetrů, zatlačil ji a svého známého do výtahu. Dožadoval se, aby ho známý pustil k sobě do bytu, což se mu nepodařilo. Přítelkyně známého, která byla v bytě, je odmítla dovnitř pustit s tím, že zavolá policii.

Koki měl svého známého prohledat, odcizil mu klíče od domu a bytu i občanský průkaz. Přinutil jej, aby mu donesl pervitin, což známý učinil. Podle obžaloby vytáhl Koki injekční stříkačku a nutil svoji oběť, aby si píchla pervitin. Když to dívka odmítla, píchnul si dávku sám a po celou dobu poškozené přidržoval pod krkem nůž. Chtěl po ní, aby mu slíbila, že mu odpustí a nic nenahlásí, nakonec ji nad ránem odvedl před dům a po čtyřech hodinách prožité hrůzy ji propustil," popsala případ mluvčí soudu Alexandra Vaňková.