"Muž se v baru objevil krátce před polednem a barmance tvrdil, že ho někdo ráno ve zmiňovaném podniku okradl a proto chce mluvit s provozním," sdělila Miklíková. Při tom se zajímal, zdali je v herně kamerový systém a postupně prozkoumal celý prostor.

Barmance vyhrožoval, že zařízení herny rozbije, pokud mu nevyhoví. Zaměstnankyně baru tedy zavolala provozního a ten muži řekl, že nyní nemá čas a odkázal ho na pozdější dobu. Muž tedy z baru odešel, ale zanedlouho se vrátil, ujistil se, že provozní v baru není a začal opět barmance vyhrožovat, tentokrát s pistolí v ruce. "Vyhrožoval, že střelnou zbraň použije, ale neřekl, co přesně chce," doplnila Miklíková.

V tu chvíli se tam objevil další zaměstnanec, kterému muž také vyhrožoval. "Naštěstí ale nakonec zbraň nepoužil a nikoho nezranil," komentovala Miklíková a dodala, že muž za chvíli odešel. Nikdo přitom přesně neví, co muž chtěl. Ale podle barmanky budil dojem, že je pod vlivem drog.

"Získali jsme také podobu z kamerového záznamu," pokračovala mluvčí. "Muž vypadá na třicet let, je zhruba 175 centimetrů vysoký, má krátké vlasy a opálený obličej. Do baru přišel v černé košili a modrých džínech. Na nohou měl společenské polobotky s protaženou špičkou dopředu," dodala Miklíková.

Na hlavě měl bílou baseballovou čepici s nápisem "71" a přes rameno černou brašnu na notebook. Mluvil česky bez cizího přízvuku. Policie žádá veřejnost, pokud by o osobě věděla nějaké informace, ať volá na telefonní číslo 974 852 101 nebo na linku 158.