Tragédie se udála u čerpací stanice Shell, kde si byl podle výpovědi jednoho z očitých svědků nešťastník koupit pivo. " Seděl jsem v autě a koukal na televizi, když v tom jsem uslyšel žuchnutí, jako když kamion na něco najede a pak jsem viděl, jak z benzinky vyběhli lidé, kteří říkali, že někoho přejelo auto. Tak jsem vysedl a běžel jsem k dálnici, abych zastavil přijíždějící auta. Po chvíli se mi podařilo před místem střetu zastavit kamion, řekl Mediafaxu očitý svědek nehody, který na pumpě odpočíval.

Podle něj však mužovo tělo přejelo ještě několik projíždějících aut, což policistům podstatně ztížilo identifikaci. " Podle ohledávající lékařky to byl muž, " komentoval situaci na místě jeden z dopravních policistů, neboť části těla byly v důsledku několikanásobného přejetí těla rozesety v délce několika desítek metrů.

Kvůli vyšetřování nehody policisté museli policisté uzavřít prostřední a pravý jízdní pruh. Naštěstí se vzhledem k nízké hustotě provozu netvořily kolony. " Přesnou příčinu nehody zatím neznáme a je předmětem dalšího šetření, je možné, že muž se snažil dálnici v tomto místě přejít, " uzavřel dopravní policista.