Dvaatřicetiletý Drsek, který se stal největší oporou Kladna v jarní části sezóny, by měl ve středu podepsat dvouletou smlouvu s Jabloncem. "S hráčem jsme na všem domluveni, k podpisu smlouvy by mělo dojít ve středu. Drsek byl hlavní oporou Kladna v Gambrinus lize, věřím, že to napodobí také v Jablonci," řekl Mediafaxu sportovní ředitel FK BAUMIT Jablonec Petr Flodrman.

Drsek odmítl vylepšenou smlouvu od Kladna, upřednostnil prý sportovní stránku. "Kladno mi opravdu podmínky vylepšilo, ale rozhodoval jsem se i podle sportovního hlediska. Chtěl bych hrát ještě o poháry a Jablonec takové ambice má. Zvažoval jsem i další čtyři ligové nabídky a ta jablonecká byla nejlepší," řekl Pavel Drsek.

Na sever Čech se také vrací obránce Tomáš Huber, který hostoval ve Spartě. "Sparta zatím neprojevila další zájem o Tomáše, proto s ním počítáme do letní přípravy," informoval Flodrman. V severočeském klubu končí také další trojice obránců i útočník Pavel Černý junior. "Josef Hamouz odešel do Mattersburgu, Štěpán Kučera se vrací z hostování zpátky do FC Bruggy a Jiří Homola si hledá angažmá. Také Pavel Černý se vrátil zpět do druholigového Hradce Králové," dodal Flodrman.