"Dostalli jsme od Slovácka solidní a korektní nabídku. Teď si musíme v Čáslavi sednout a vyřešit to. Představenstvo klubu do konce týdne o všem rozhodne," řekl v úterý agentuře Mediafax Martin Svoboda, manažer klubu z Čáslavi.

V souvislosti s prodejem první ligy média spekulovala, že zájemci budou muset nabídnout Čáslavi sumu okolo dvaceti milionů korun. To ale manažer Zenitu odmítá. "Dvacet milionů je úplně zcestná částka," řekl Svoboda, aniž by konkretizoval, za jakých podmínek by v případě dohody 1. FC Slovácko nejvyšší soutěž získal. "Oba kluby se dohodly, že částku nebudeme zveřejňovat," dodal Svoboda, jehož klub jednal o prodeji pvní ligy i s Hradcem Králové. Nyní vypadá reálnější dohoda s vedením Slovácka.

Ve chvíli, kdy bude jednání se Slováckem skončeno, bude vedení Čáslavi řešit také obsazení místa hlavního trenéra. V Čáslavi skončil po sezoně jako hlavní kouč Miroslav Koubek, který zamířil do Baníku Ostrava. "Až skončí tahle jednání, hned budeme řešit otázku kouče," řekl manažer čáslavského klubu.