Již brzy pro Vás připravujeme ve spolupráci s regioZOOM zcela novou podobu našeho zpravodajství

×

Biatlon

Přehled jednotlivých disciplín biatlonu, který se u nás těší stále větší popularitě

05:55 - 19/03 - Biatlon se mezi českými sportovními fanoušky těší stále větší oblibě. Zásluhu na tom má nejen atraktivní kombinace běhu na lyžích a střelby z malorážné pušky, ale rovněž výsledky českých závodníků. Uvnitř tohoto článku přinášíme ... › celý článek

Snowboarding

Malý a teď i velký křišťálový glóbus! Ledecká si podmanila Světový pohár

19:59 - 06/03 - Pouhý týden po zisku malého křišťálového glóbu slaví ESTER LEDECKÁ také ten velký! Celkové vítězství ve Světovém poháru snowboardistek v paralelních disciplínách si zajistila ... › celý článek

Biatlon

Program MS 2016 v biatlonu! Biatlonová horečka začíná smíšenými štafetami

11:55 - 02/03 - Vrchol letošní sezony odstartuje ve čtvrtek 3. března 2016 ostře sledovaným závodem smíšených štafet. Hned na úvod tedy česká reprezentace věří v zisk cenného kovu. Kompletní ... › celý článek

Samková kralovala v Sunny Valley! Ovládla kvalifikaci i vyřazovací jízdy

09:59 - 21/02 - Eva Samková slaví další triumf. Olympijská vítězka ve snowboardcrossu v Sunny Valley neměla konkurenci a suverénně vyhrála závod Světového poháru. › celý článek

Ledecká se na juniorském lyžařském MS nepředstaví. Přednost dostane snowboardový SP

Lyžování - Praha | Praha | Praha

09:59 19/02 - Česká snowboardová a lyžařská reprezentantka Ester Ledecká se nezúčastní mistrovství světa juniorů v lyžařských disciplínách, které se uskuteční ... › celý článek

Olympiáda mládeže mi nastartovala kariéru, vzpomíná zlatý sdruženář Portyk

Severská kombinace

09:59 12/02 - Jako jediný Čech se může pyšnit zlatou medailí ze zimních olympijských her mládeže. Před čtyřmi lety startoval tehdy mladičký patnáctiletý talent ... › celý článek

Se stříbrem z X-Games jsem čím dál spokojenější, přiznala Samková

09:59 04/02 - V neděli jí doslova o pár centimetrů unikl titul vůbec první Evropanky v historii, která by dokázala ovládnout prestižní X-Games. Smolný finiš ... › celý článek

Samkové na X-Games těsně uniklo zlato, v americkém Aspenu dojela druhá

07:57 01/02 - Snowboardcrossařka Eva Samková si na titul první Evropanky, které by se podařilo ovládnout prestižní X-Games, bude muset počkat. Olympijská vítězka ... › celý článek

Ledecká opět na bedně! V Moskvě dojela třetí a nadále vede celkové pořadí SP

09:59 31/01 - Minulý týden v Rogle vyhrála a na stupních vítězů nechyběla ani tentokrát. Snowboardistka Ester Ledecká skončila v závodě Světového poháru v ... › celý článek

Na leteckém můstku v Kulmu dominovali Norové, český tým skončil šestý

Skoky na lyžích

21:51 17/01 - Posledním leteckým kláním v Bad Mittendorfu byla týmová soutěž. Český výběr (ve složení: Vančura, Matura, Hlava a Koudelka) obsadil šesté místo. ... › celý článek

Moderní řešení medializace obcí a subjektů v regionech České republiky | MedializujemeČESKO.cz